Zamówienia

BIŻUTERIA, którą oferujemy, tworzona jest w jednorazowych egzemplarzach. Nie korzystamy z masowych wzorów i półproduktów. Wszystkie elementy wykonywane są ręcznie z największą starannością, miłością i uwagą.

Obiekty dostępne są od ręki lub są przygotowywane na zamówienie. W przypadku zainteresowania, prosimy o wiadomość – odpowiadamy tak szybko jak to tylko możliwe.

Biżuteria na zamówienie : Wykonamy na zamówienie biżuterię na specjalną okazję – srebrną, srebrną pozłacaną, złotą – upamiętniającą rocznicę, osobę, czworonożnego przyjaciela – w 100% niepowtarzalną i wyjątkową. Powiedz czego oczekujesz lub który z wykonanych wcześniej obiektów Ci się podoba.

STATUETKI, MEDALE, ZNACZKI
Wykonamy dla Państwa pamiątkowe statuetki, rzeźby, medale czy nagrody, srebrne, złote lub pozłacane znaczki – pinsy i inne drogocenne przedmioty w małych seriach lub pojedynczo – również zaopatrzone w Państwa logo lub nazwę.

Brak katalogu gotowych wzorów daje gwarancję wyjątkowości i niepowtarzalności – zawsze pracujemy indywidualnie z klientem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – art@stangrecki.com.pl

Scroll to Top
Przewiń do góry